Haberler

12 – 17 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Cannes Yachting Festivalinde buluşalım;

Canmarino olarak, YBA Türkiye Yat Brokerleri derneği kurucusu olduğumuz derneğimizin Port Canto bölümünde olan Broker102 standında olacağız. Sizler ile tanışmak, işbirliklerimizi geliştirmek için standımıza bekleriz.

Cannes Yachting Festivalde görüşmek dileğiyle…

 

İletişim :

Can Arslan +90 534 366 60 80 canarslan@canmarino.com

Can Oğuz +90 532 710 88 58 canoguz@canmarino.com

 

Dünyanın karada yapılan en büyük yat ve denizcilik fuarı olan Boot Düsseldorf, pandemi sebebiyle verilen iki yıl aranın ardından kapılarını tekrar 21- 29 Ocak tarihlerinde ziyaretçilerine açıyor.

Canmarino Yatçılık müşterilerine sıfır tekne alım süreçlerinde destek vermek için Boot Düsseldorf’ta olacak.

Randevu için;

Can Arslan +90 534 366 60 80

Mail: canarslan@canmarino.com

Can Oğuz +90 532 710 88 58

Mail: canoguz@canmarino.com

Canmarino Yatçılık Tuzla Boat Show’da.

Türkiye’de yapılan deniz üzerindeki en büyük fuar olan Tuzla Boat Show 07 – 15 Kasım tarihleri arasında Tuzla Viaport marinada düzenlenecek. İtalyan İnvictus Yacht firmasının gezi ve sportif amaçlı teknesi FX 270  ilk kez tanıtılacak. Dıştan takma motor opsiyonlarına sahip, alternatif renk ve donanım seçenekleri ile hem balıkçılık sporları hemde gezi amaçlı kullanım sunuyor.

[...]

Türkiye’nin en görkemli denizcilik festivali CNR Yacht Festival16 – 20 Ekim tarihleri arasında, İstanbul’un en büyük ve merkezi yat limanı Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nda düzenlenecek. Festivalde, dünya markalarını temsil eden firmaların yanı sıra en prestijli yerli üreticileri de misafir edecek.

Kategorilerinde en iyilerden olan mega yat, tekne ve yelkenlilerin sergileneceği, denizcilik sektörünün tüm aksesuar ve ekipmanlarının yer alacağı CNR Yacht Festival’i ziyaretçi akınına uğrayacak.

Türk [...]

Back to top